Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha fakultaciot valtok, es a...

Ha fakultaciot valtok, es a kulonbozeti nem sokerul, megbuktatnak?

Figyelt kérdés
Szeretnek faktot valtani mivel a mi sulinkba nem lehet emeltezni ha nincs emelt fakultaciom. Ha nem sikerul a kulonbozeti evet kell ismetelnem, vagy csak nem vehetem fel a faktot? Igazabol eleg nagy dilemmaba vagyok, mert vannak hianyossagaim is es eddig ugy gondoltam hogy magantanarhoz jarva keszulnek fel, de valaki azt mondja a fakultacio jobb lenne es hat ugye nalunk nem lehet emeltezni ha nem vagyunk emeltesek. Sok helyen hallottam hogy ettol fuggetlenul irjam be az erettsegit es keszuljek fel magantanarral. Egy eves anyagot kellene megtanulnom biologiabol. Velemeny?
2018. jún. 12. 17:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!