Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen iskolát lenne érdemes...

Milyen iskolát lenne érdemes elvégeznem?

Figyelt kérdés
A BME-n tanultam mérnökinformatikusnak. nagyon fiatal voltam, jöttek a családi problémák, stb a lényeg hogy félbe hagytam az első két év tárgyait teljesítettem és még az utána következő tárgyakból is jó néhányat.(2011-2014 jártam oda) Utána egy évet dolgoztam SQL fejlesztőként. Most 24 éves vagyok és a kisfiammal vagyok gyeden. Igaz csak 2 és fél év múlva kell újra dolgoznom, de szeretnék valami papírt, mert hiába értek a szakmához a jobb helyekre papírt kérnek. A válaszokat előre is köszönöm.
2018. jún. 12. 21:16
 1/2 E1992 ***** válasza:

Az nem jöhet szóba,hogy újrafelvételizel oda, ahova jártál, elfogadtatod azokat a tárgyakat, melyeket az előzőekben teljesítettél, s ott folytathatod a sulit, ahol anno abbahagytad. Még 2,5 év alatt be lehet fejezni,ugye? Így lenne papírod, amivel tudsz érvényesülni.

Nem vagyok jártas mérnökinfós területen, de más területen ez működhet

Ezért írtam ezt le.

2018. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nem mivel a 6 hónapos kisfiammal vagyok itthon nem tudnék bejárni, csak hétvégén, mert a férjem hétköznap dolgozik, nincs aki vigyázzon a fiamra
2018. jún. 13. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!