Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középiskolában megvalósítható...

Középiskolában megvalósítható e hogy 11. ben leteszem a középfokú informatika érettségit majd 12. ben felveszem az emelt szintű tesi faktot és évvégen érettségizek emelt tesiből és közép angolból?

Figyelt kérdés

2018. jún. 14. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Azt hiszem igen, de valószínűleg a tesi érettségi előtt még osztályzóvizsgát is kell tenned a 11. osztályos emelt szintű tesi anyagból, kérdezz rá!
2018. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Igen, de középfokú érettségi nincs, csak középszintű. Ahogy írja az előző, ha 11-iktől van tesifakt, akkor különbözetit kell tenni.
2018. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Ha van tesi órád (közép vagy emelt teljesen mindegy és az sem számít, hogy 11.-től vagy 12.-től jársz faktra), akkor nem kell osztályozót tenned, ugyanúgy mehetsz belőle emelt érettségire, mint bármi másból.


Infóból lehet tenni előrehozottat, rendben van.


Illetve angolból is is érettségizhetsz, sőt egy idegen nyelvből kötelező, tehát akkor pedig pláne.

2018. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%
Hű. Olvasni is kéne. Ha valaki 11-edikben nem jár egy fakultációra, és 12-edikben akar járni, akkor vizsgáznia kell, hogy felvehesse a tárgyat. Ennek semmi köze az érettségi jelentkezéshez.
2018. jún. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is csináltam ilyet. 11.-ben matek és fizika faktom volt, de a fizikát leadtam és helyette felvettem az infót faktnak és végül abból is érettségiztem. Semmilyen vizsgát, osztályozót stb., nem kellett tennem...
2018. jún. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt már megint milyen okos mindenki..miért kéne bármiből osztályozóvizsgát tenni ilyen miatt?Nem hallottam még,hogy bárkinek kellett volna emiatt,és nekem se kellett..
2020. júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!