Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Középiskolában megvalósítható e hogy 11. ben leteszem a középfokú informatika érettségit majd 12. ben felveszem az emelt szintű tesi faktot és évvégen érettségizek emelt tesiből és közép angolból?

Keress kérdéseket hasonló témákban: középiskola, fakultáció, érettségi, informatika, középszint, testnevelés, angol

jún. 14. 18:06  Privát üzenet  

A válaszok
Manche Dinge nevű felhasználó válasza:

Azt hiszem igen, de valószínűleg a tesi érettségi előtt még osztályzóvizsgát is kell tenned a 11. osztályos emelt szintű tesi anyagból, kérdezz rá!

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jún. 14. 18:21 Privát üzenet
Igen, de középfokú érettségi nincs, csak középszintű. Ahogy írja az előző, ha 11-iktől van tesifakt, akkor különbözetit kell tenni.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jún. 14. 19:40 Privát üzenet

Ha van tesi órád (közép vagy emelt teljesen mindegy és az sem számít, hogy 11.-től vagy 12.-től jársz faktra), akkor nem kell osztályozót tenned, ugyanúgy mehetsz belőle emelt érettségire, mint bármi másból.

Infóból lehet tenni előrehozottat, rendben van.

Illetve angolból is is érettségizhetsz, sőt egy idegen nyelvből kötelező, tehát akkor pedig pláne.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jún. 14. 20:23 Privát üzenet
Hű. Olvasni is kéne. Ha valaki 11-edikben nem jár egy fakultációra, és 12-edikben akar járni, akkor vizsgáznia kell, hogy felvehesse a tárgyat. Ennek semmi köze az érettségi jelentkezéshez.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jún. 14. 23:59 Privát üzenet
Én is csináltam ilyet. 11.-ben matek és fizika faktom volt, de a fizikát leadtam és helyette felvettem az infót faktnak és végül abból is érettségiztem. Semmilyen vizsgát, osztályozót stb., nem kellett tennem...

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jún. 15. 00:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyit érek az OKJ-s képzéssel, ha van egy gimnáziumi érettségim és két nyelvvizsgám (angol, német)?
Az informatika története nem szokott középfokú szóbeli érettségin lenni?
Jár vagy járt valaki a budapesti Computer School-ba? Mit tudtok róla?
Van egy érettségim + egy középfokú nyelvvizsgám,2 évig jártam egyetemre, sok-sok megszakítással, mert van egy krónikus betegségem, ezért abba kellett hagynom, mit lenne érdemes tanulnom?
Emelt szintű fizika és matematika, kémia érettségivel +informatika és 1 TELC angol középfokú nyelvvizsgával felvesznek a gytk-ra vagy inkább pénzügy-számvitelre?
Mi a jobb ha van egy középfokú informatika érettségim (4-es) vagy egy ECDL vizsgát letenni? és miért?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!