Sziszia2 kérdése:

Milyen szakmat valasszak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most vegeztem a hettel es mar szeretnem eldonteni hogy milyen szakmat vagy milyen iragyban tanuljak tovabb. A legroszabb jegyem a 3as de matekbol es kemiabol is pl 4es vagyok. Szerintetek milyen szakmakon indulhatnek el ezekkel a jegyekkel?

2018. jún. 19. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Fontos az is,hogy mi érdekel téged.

Mondjuk nem lenne jó döntés ha utálsz főzni és szakácsnak mennél,ez csak egy példa volt.


Írd le mit szeret csinálni,mit nem.Úgy jobban tudunk segíteni.

2018. jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat igazabol valami olyan szakma erdekel fokent ahol emberekkel lehetek, lehet ez igy hulyen hangzik, az sem lenne baj sot szerintem szeretnem ha emberekkel foglalkozhatnek, de amugy mindent meghallgatok, olyan lehetseges szakmakat amiket ilyen atlaggal elvegezhetek.
2018. jún. 20. 07:39
 3/4 anonim válasza:
Magyartanár ne legyél
2018. júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, tanar nem szeretnek, vagyis most nem vagyok oda a gondolattol, viszont mas szakmakra lennek kivancsi amikre lenne eselyem elvegezni. Elore is koszonom a valaszokat.
2018. júl. 14. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!