Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek bevállaljam az...

Szerintetek bevállaljam az ingyenes angol nyelvtanfolyamot egyetem mellett?

Figyelt kérdés
Németből már van egy közép fokú nyelvvizsgám. De igazán angolt szerttem volna mindíg is tanulni és most lenne leheetőségem,hogy ingyen tanuljak szeptembertől és a hét szinte minden napján 5-kb 8 ig lenne az oktatás. Viszont dolgozom és minden 2. héten egy felnőttképzésen veszek részt, igaz az novemberig tart csak. Viszont most ha felvesznek egyetemre akkor havi egyszer oda is mennem kell. Sztetek teljesíthető ezzek alapján?

2018. jún. 23. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

5-8-ig szerintem elég húzós. Főleg, hogy azután még előtted van az egész nap + egyetem, felnőttképzés.

A lényeg, hogy ne terheld túl magad, mert elveszi az energiádat a fontos dolgokról, ha ennyire sokat vállalsz magadra.

Egy intenzív nyelvtanulás nem attól sikeres, hogy a hét minden napján órákat ülsz az iskolapadban, hanem attól, hogy időd is van tanulni rá.

Legyen inkább heti 4 alkalommal 45, max. 60 perc az angol.

Ha egy angol tanuló applikãciót letöltesz (ajánlom a Duolingot), már azzal is sokkal előrébb vagy. Nagyon gyorsan és egyszerűen sajátíthatod el a nyelvet. Nem csak a nyelvtant meg külön-külön a szavakat veri beléd, hanem ténylegesen kommunikációra, a folyékony beszédre tanít meg.

2018. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hol van ingyen

nyelvtanfolyam?

2018. okt. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kis- és középvállalkozások ügyvezetője képzéskeretében, de amúgy abbahagytam pár óra után az angolt, mivel elég húzós volt ugy.
2018. okt. 19. 08:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Melyik suliban volt

az oktatás ?

2018. okt. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!