Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Semmelweis Egyetem képzései...

Semmelweis Egyetem képzései mellett mennyire megoldható, hogy dolgozzak?

Figyelt kérdés
Gyógytornász képzésre szeretnék jelentkezni, vidékiként ehhez nyilván Pestre kellene költöznöm. Itthonról lényegesebb anyagi segítség hiányában dolgozni is szeretnék egyetem mellett, de azt hallottam, hogy ott tulajdonképpen fix órarendet kapnak a hallgatók. Van valaki, aki emellett dolgozik?
2018. febr. 13. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi a pontszámod? Hol laksz? Szegeden is jó gyógytornász képzés van, Pécsett (és "leányegyeteme" még Zalaegerszeg, ahol van gyt oktatás) is jó, bár egyesek szerint kezd visszaesni a színvonal. Egy ismerősöm Pécsre járt, inkább nyaranta melózott. Én nem ajánlom, hogy ilyen szak mellett még hétközben/végén melóz még.
2018. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 6660666A válasza:
Én itt tanulok a semmelweisen szülésznő szakirányon és mellette hétvégente dolgozom. Hétköznap nem megoldható, mert nagyon sok óránk van és mind kötelező (és katalógusos), és igen előre meg van adva minden tankör órarendje, de felveheted más tankör óráit, amennyiben egyeznek és akkor tudsz rajta variálni egy kicsit.
2018. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!