Matek Szobeli megis mi a tokombol all?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy ez most relativ fogalom de (nem vagyok egy hulye gyerek) De elvileg (sajnos az erettsegi eredmenyhirdetesnel nem voltam ott igy) azt mondtak nem lett meg a 25% matekbol,igy azt szeretnem kerdezni meg is mi a jo edes anyambol lesz szobeli? Mert a tanarunk egy loket tetelt vagy infot nem adott ki nekunk hogy mibol lesz szobeli,es igy az ember hogy keszuljon ra illetve mibol es hogyan? szoval ja eleg szar az oktatas dehogy az informacio teren is az biztos :)

2018. jún. 24. 01:10
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Az meg a masik hogy hogy keszuljek ra 1 nap alatt ha egy bo szaros infot nem mondanak rola? Csak mennyjek be es random feladat megoldas lesz? Vagy Defiiciok kerdese? Ha szartse mondanak el akkor mivan? Csak nekem van ebbol elegem hogy semmit nem mondanak?
2018. jún. 24. 01:29
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem vagy hülye gyerek akkor meglett a 25%. Ember,csak az osztással és szorzással lehet már annyit összekaparni :D


A szóbelin meg kb ált. iskola nyolcadikos szintű dolgokat kérdeznek hogy a legsötétebbek is kaphassanak kettest :D

Pl Pitágorász,Tálesz,Diofántosz tételei,szinusz,koszinusz,tangens és kotangens jellemzése stb.

De ha adsz egy email címet,el tudom küldeni a tételsort,viccből elküldte a matektanárom ha szükségem lenne rá. (86%-os emeltet írtam úgy hogy otthon felejtettem a számológépet :D )

2018. jún. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
ha nem vagy hulye akkor meglett volba a 25 százalék
2018. jún. 24. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
58%
Én még olyan emberrel nem találkoztam, aki hülyének tartotta volna magát.
2018. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
Nem tök mindegy neked? Ha 25%-ot nem tudsz elérni, akkor iszonyat sötét lehetsz. Te is gyarapítod a borzalmas mostani generációt, akik majd a fos gyárban fognak dolgozni minimálbérért. Érettségivel semmire nem mész, jobb ha tudod. Bár neked még az sem lesz meg, úgyis megbuksz 😂😂
2018. jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
tetzsik az utolzso összínte hozálása
2018. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Ilyesmikre számíts (ne pont ezekre, de hasonlókra): [link]
2018. jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Itt nézd végig a középszintű oszlopot, ami abban benne van, azt kérhetik számon szóbelin az előző válaszban leírt linkhez hasonló módon. [link]
2018. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat de nem negativ kritikat kertem mr.Nagymegmondo! Miaz hogy sotet meg miaz hogy ugyis megbuksz? Ki lennel te? Azert mert az ember valamibol rossz mar egybol sotet? Testverem el vagy tevedve...Te vagy a genereracionk agyhalottja ha igy beszelsz....Ilyen embereket mint te kene kiirtani...Erettsegi sott magyarorszagon a diploma is szart er...Meg te agyontanulod magad tudod mas meg megtanul dolgozni es elni az eletet :)
2018. jún. 24. 11:14
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
cica ha szart sem ér akkor hogy nem sikerült a 25%?
2018. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!