Matek Szobeli megis mi a tokombol all?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy ez most relativ fogalom de (nem vagyok egy hulye gyerek) De elvileg (sajnos az erettsegi eredmenyhirdetesnel nem voltam ott igy) azt mondtak nem lett meg a 25% matekbol,igy azt szeretnem kerdezni meg is mi a jo edes anyambol lesz szobeli? Mert a tanarunk egy loket tetelt vagy infot nem adott ki nekunk hogy mibol lesz szobeli,es igy az ember hogy keszuljon ra illetve mibol es hogyan? szoval ja eleg szar az oktatas dehogy az informacio teren is az biztos :)

2018. jún. 24. 01:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%

Zsolesz (hadnagy)!

Vigyázz! Te nehezebben élsz még a testedből, mint egy szőke cicababa!

A matek (még úgy az egész érettségi) az óvodai ballagás szintjén van. Szóval nagyon nem kellene nagydobra verni, hogy nem megy.

Az meg, hogy nem mondtak semmit mi lesz szóbelin nem igaz. Az elmúlt 4 évben folyamatosan pofázták, hogy miből kell felkészülnöd 1 nap alatt.

2018. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
86%
és hol voltál a jún. 5-i betekintésen...? Ott kellett volna megnézned, majdnem egy hónapja.
2018. jún. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%

Persze, az oktatási rendszer a szar, véletlenül se a te lustaságod. A matek (középszintű érettségi szintjén) begyakorolható, nálunk a legnagyobb logikai érzek nélküli emberek, akik 4 éven át le se tojták is simán megírták az ideit. De mindig könnyebb a tanárt szidni. Az írásképedből és a stílusodból is látszik, hogy nem voltál ott, ahol az észt osztogatták.

De persze mindenki lehet rossz valamiből ahogy te is írod, nem vagy hülye (szerinted), szóval a többi érettségi tárgyad biztos jól sikerült!

2018. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
*mi az
2018. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Amúgy nem volt egyszerű a matek szóbeli, szerintem nem feltétlen lesz valaki hülye mert mondjuk nem szedett össze írásbelin 25 pontot. Nekem se lett meg, de pl magyarból és töriből és infóból 90% felett teljesítettem. A matek szóbeli meg egyébként nagyon egyszerű, ott tényleg nem valószínű, hogy bárki megbukik.
2018. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igy van koszonom szepen! Ja es kedves negativ kritikasok es kedves elozo kommentelo aki aztmondta megbukok kepzeld megvan az erettsegim te had ne mondjam micsoda :) Az a baj a mai vilagban hogymiattatok tartunk ott ahol nemkene bekepzelt emberekbol azaz hulyekbol sok van sajnos :) En csak azt szeretnem mondani koszonom mindenkinek aki pozitiv es segizo valaszokat adott a negativosoknak nem kivanok rosszatt de levegot se! (ja es egyebkent sikeresebb leszek mimt ti negativosok ) puszi 😗
2018. jún. 25. 17:41
 17/17 anonim ***** válasza:
Túl vagy rajta?
2018. jún. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!