Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szobeli erettsegi elott 1...

Szobeli erettsegi elott 1 hettel, hogy tanuljak konnyebben ra? Nagyon kell ra parazni?

Figyelt kérdés
A kerdes lehet ertelmetlen vagy hulyeseg de Szobelik elott 1 hettel kezdenek tanulni de sose tudom magam ravenni hogy tanuljak egy kicsit....Marpedig nagyon fontos lenni tanulnom de keptelen vagyok ra :( Szoval mit ajanlotok eleg ha a tetelek felet tanulom vagy atolvasom? A Szobeli nagyon para? Ha van valamilyen tapasztalatod vagy teis ugy voltal mint en akkor legyszi irjatok le :) Valaszokat elore is koszi

#érettségi #szóbeli érettségi #nem tanulas #tanulas nelkul szobeli #kettes erretsegi #erettsegi siker
2018. jún. 20. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdező olvasgasd át párszor az anyagot. Mindenről tudj 10 mondatot beszélni.
2018. jún. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi en 4 nap alatt keszultem fel 80 tetelbol erettsegire tegnap elottre es sima ugy volt es meg nem is mondhatnam hogy konnyu teteleket huztam szoval 1 het alatt siman csak akkor most "tenyleg" tanulj
2018. jún. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem jövő hét elején lesz valamikor, már csak ismételek. És nem para, ha tanultál a 4 év alatt.
2018. jún. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen es koszonom szepen a valaszokat de mr.Legelso kommentelo! Legyel te sparos penztaros!Sott mi tobb tobb fontos jolfizetett cegnel diakmunkaztam es varnak sok szeretettel ;) En nem akarok egyetemre menni sott mi tobb epp szakmat vegzek ugyhogy okj fogok tenni!Es egyebkent elmondom neked hogy szobeli mellett egy vallalkozasban is dolgozok ahol eleg jo penzt is kapok,csak nem ezt akarom csinalni hanem mast!En ugy tervezem hogy szeretnem megcsinalni az erettsegit (ha sikerul persze mert eddig 0 tetelt tudok) Utanna okj es ennyi :) Es ja elmondom neked mig masok elbasszak az evuket az egyetemmel foiskolaval es lehet el sem vegzik (egyebkent egyetemre mindenkit felvesznek csak bent maradni nehez ezt egy tanarom mondta ;)) Addig en dolgozok es kezdem az eletem meg masok szenvednek...De persze relativ dolog ez hisz a mai vilagban sajnos egy jo szakma tobbet er mint egy "diploma" ;)
2018. jún. 21. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!