Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ápolónőnek vagy gyógytornászna...

Ápolónőnek vagy gyógytornásznak tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

Rólam:

-imádom a korházakat

-embereken szeretnék segíteni

-szeretem a pörgést

-nem szeretnék sokat ülni

-nyelvvizsgám már van

-német, angol, biosz érettségit fogok tenni

-úgy gondolom fontos megemlítenem hogy cukorbeteg vagyok. Nem az átlagos ugyanis gyógyszerben szedem az inzulint. Napi 6× kell ennem meghatározott időpontban.

Melyiknek lenne érdemesebb továbbtanulnom?

Köszönöm a válaszokat


2018. jún. 27. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármelyiknek, utána meg lelépni Németországba vagy Hollandiába.
2018. jún. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyógytornász
2018. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a gyógytornász, azzal akár még maszekolni is tudsz, nem feltétlenül kell kórházban dolgoznod. Specializálódhatsz akár gyerekekre vagy idősekre is. Utána még mindig megszerezheted az ápolónő képesítést is, úgy legalább más kapuk is kinyílnának előtted. Mindkét végzettségre tudsz építeni a jövőben, de a gyógytornászt jobban ajánlanám (az lelkileg sem annyira megterhelő, mint az ápolónők munkája).
2018. jún. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyógytornászt őszintén csak akkor ajánlom, ha erős fizikumod van (rendszeresen sportolsz - ez a minimum), mert Dunát lehet rekeszteni ezekből a 40 kilós táncos gyógytornászlányokból, de effektíve nem kellenek sehol, mert egy öregasszony lábát már nem tudják megemelni. Egyébként Németországban valóban keresnek gyógytornászokat, csak épp zömmel fiúkat. Pont azért, amit leírtam. Úgyhogy ha idegen neked a sport, nem vagy edzett, akkor felejtsd el.
2018. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!