Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógyped. Asszisztens, szakács...

Gyógyped. Asszisztens, szakács vagy szoc. Gondozó tanfolyamot végezzek el? Vagy egyetemen természetvédelmi mérnökit?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok, első OKJ-m lenne, eddig gyárban dolgoztam. Kérlek, ne ítélkezzetek, hogy ennyi eszem van, hogy most kezdek el tanulni.

2018. jún. 28. 09:00
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Szerintem semmi féleképpen ne jelentkezz a szociális gondozó képzésre.

Nem éri meg. Sajnos nem tartoznak az egészségügyi ágazathoz. Így nem kapnak az ápolókhoz hasonlóan fizetés emeléseket és plusz juttatásokat.

De, ha még is úgy döntenél, hogy ezt a szakmát választod nézz utánna alaposan, hogy ne legyen váratlan meglepetés.

Ha minden képen az eü-ben szeretnél elhelyezkedni akkor ajánlom az ápoló szakmát. (az 1. évben alapozó tantárgyak, 2.évben gyakorló szintet szerzel es a 3.évben ápoló szakmát kapsz)

2018. jún. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyógyped. asszisztens
2018. jún. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!