Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jaschik Álmos vélemény?...

Jaschik Álmos vélemény? Érdemes lenne ott továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Következő tanévben leszek nyolcadikos és a továbbtanulásnál a Jaschikot tervezem első helyre írni de az utóbbi pár napban elbizonytalanodtam. Hideget meleget is olvastam az iskoláról de legfőképp hideget. Megérné ott továbbtanulni? (a mozgókép- és animáció készítő szak érdekelne)


A mozgókép szakot még a Szombathelyi Művészeti Szakgimnáziumnál és Debrecenben a Medgyessy Ferenc szakgimnáziumnál néztem azokról is szívesen olvasnék véleményt. A Kisképzőn gondolkoztam még sőt igazából pont ez vetekszik az első helyért Jaschikkal.


Igazán fontos lenne! A válaszokat előre köszönöm.



2018. jún. 28. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Jaschikot NE.
2018. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És miért ne? Mert egy egyszerű "ne" alapján nem igazán tudok dönteni
2018. jún. 28. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
A tanárok nemtörődömök,következetesség nulla,fegyelmezni nem tudnak, a másik véglet meg túl komolyan veszi magát a lényegtelen kis tantárgyával, a diákok meg szimplán $eggfejek.
2018. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz. Akkor úgy látszik ideje lenne komolyabban megfontolnom hogy mit írjak majd első helyre
2018. jún. 28. 22:53
 5/6 anonim válasza:
100%
Azért nem kell ennyire általánosítani:)A tanárok valóban nem túl jók és én is fogom a fejem azon ami ott megy, de hogyha komolyan gondolod és sokat tanulsz akkor tovább jutsz menni más irányba is. Az meg elég szűklátásra vall hogy a "diákok sggfejek" Már nem azért de mindenhol vannak rossz és jó diákok. Itt is ez a helyzet és vannak tisztességes normális értelmes emberek:).
2018. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha jó érettségit akarsz ne oda menj.

Anno jó volt, három éve igazgatóváltás volt és iszonyat bekeményítettek de maradt a nulla minőség. A jó tanárokat mind elüldözték, aki maradt meg idegbeteg. Anyag nincs, higiénia a béka segge alatt, kb depressziós lettem mikor kilencedikben odakerültem.

2018. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!