Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Harmadjára megpróbáljam az...

Harmadjára megpróbáljam az orvosit? Van értelme?

Figyelt kérdés

Tavaly nem jött össze a felvételi, ősszel újraérettségiztem, de nem sikerült jól, idén tavasszal megint megpróbáltam, biosz nagyon jó lett (90 % !!) , de kémia sajnos gyengén sikerült és nem fog összejönni még vidék se valoszeg.

Harmadjára van értelme megpróbálni? Ti mit tennének?


Előre is kösz!!!



2018. jún. 30. 14:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne mi mondjuk már meg,hogy mit akarsz csinálni még vagy 40 évig.. amúgy ha szabad leírnád az összes eredményedet? kiváncsi vagyok
2018. jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

Neked kell tudnod.

De egy év nem olyan sok az életedből. Én a helyedben még egyszer megpróbálnám, ennyit bőven megér, ha tényleg ez az álmod.

Negyedszerre viszont már valószínűleg nem próbálnám meg.


Sok sikert hozzá! De addig se add fel a reményt. Vagy tényleg nagyon vállalhatatlan lett a kémiád? Azon azért gondolkozz el, hogy mi lehetett a baj. (szorgalom, rossz tanulási stratégia, rossz felkészítőtanár, vagy csak szimplán nem megy?)

2018. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
+ végső mentségre ott a fizika hátha jobban érthető neked
2018. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 vonószenekar ***** válasza:
100%

Összesen hány pontod van?

Lehet, hogy elég lesz, csak Te aggódod túl.

Nekem biosz 84, kémia 71, és így van 443 pontom.

2018. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

408 pontom lett.


Kémiám írásbelije lett nagyon rossz, az 42% lett, szóbeli felhúzta, de nem volt elég sajnos.


Kémiából most ptóbáltam 3. szorra, nem tudom mi volt a baj, elég nehéz volt a feladatsor.

2018. jún. 30. 15:29
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Én nekiszaladtam harmadszor is és akkor sem sikerült. És még így is azt mondom, hogy igen, megérte. Sokat tanultam nem csak kémiából abban a néhány évben, de saját magamról, a kitartásomról is, és hogy mire vagyok képes. Mert sokat tettem azokban az években az életemért, dolgoztam, tanultam, és fejlődtem. Akkor is, ha nem lettem végül orvos.
2018. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 vonószenekar ***** válasza:
62%

Azt hallottam, hogy több elsőévest vesznek fel.

Hátba beleférsz vmelyik vidéki egyetemre.

A kémia nekem is nagyon nehéz volt, az osztálytársaim közül sokan fizikát írtak, sokkal jobb lett nekik.

Mivel a bioszod nagyon jó lett, azt nem kell újra megírni, nem próbálod meg a fizikát?

2018. jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%
Mennyit tanultál rá napi szinten?
2018. jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%

Én is sokadszorra futottam neki (4), de ebből van olyan is, amikor be sem mentem érettségire. Most kémiám és bioszom is szuper lett, 454 pontom van.

Szerintem megéri, mert én sokáig nem tanultam megfelelően. Lehet neked is ez a probléma. És már csak a kémiával kell megbirkóznod. Keress olyan tanárt, aki segít a számításokban.

2018. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Esetleg ismertek olyat, akit harmadjára vettek fel??
2018. jún. 30. 23:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!