Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Harmadjára megpróbáljam az...

Harmadjára megpróbáljam az orvosit? Van értelme?

Figyelt kérdés

Tavaly nem jött össze a felvételi, ősszel újraérettségiztem, de nem sikerült jól, idén tavasszal megint megpróbáltam, biosz nagyon jó lett (90 % !!) , de kémia sajnos gyengén sikerült és nem fog összejönni még vidék se valoszeg.

Harmadjára van értelme megpróbálni? Ti mit tennének?


Előre is kösz!!!



2018. jún. 30. 14:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Én ismerek, meg olyat is, akit negyedjére.
2018. júl. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

# 11


És ezek után mennyire volt neki nehéz az egyetem? Elvégezte? :)

2018. júl. 1. 03:52
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát még eléggé az elején járnak mindketten. Lévén még én is csak most vagyok (voltam?) elsőéves, így annyira sok felsőbbévest nem ismerek.

Akit harmadjára vettek fel, ő is még csak most (volt) elsőéves, eddig nem voltak gondjai. Akit negyedjére vettek fel, ő pedig másodéves, de őt nem ismerem annyira, fogalmam sincs sajna, hogy mi a helyzet vele jelenleg. :/


De amúgy biztos vannak még páran, én csak őket ismerem. Olyanok viszont, akik másodjára kerültek be, tényleg nagyon sokan vannak. Azért a harmadik alkalom sem olyan extrém azért, de a negyedik az szvsz már azért kicsit az. :D


Egyébként emiatt szerintem tényleg nem kell parázni, mert nem az érettségin fog múlni, hogy egyetemen hogy teljesítesz. Nem sok köze van a kémiaérettséginek ahhoz, amiket egyetemen fogsz tanulni.. Persze, van kémia meg biokémia, de gondolj bele, hogy valahogy azoknak is sikerül teljesíteni, akik emelt fizikával mennek orvosira, és hidd el, ők általában kb. 0 kémiatudással rendelkeznek az egyetem elején.

2018. júl. 1. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Bocsi a sok szóismétlésért, fáradt vagyok már, húzok is aludni szerintem. :D
2018. júl. 1. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
80%
Igen mindenképp próbáld meg, én egy hülye voltam, hogy feladtam és belekezdtem egy másik szakba, legalább te ne rontsd el az életed.
2018. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
figyu én másodszorra futok most neki, kémiából pocsék tanárom volt, az irasbelim elsőre 42 szazalek lett. idén egy nagyon jó magántanárral 92 százalékot hoztam össze. keress egy jó tanárt és hajra!!!!!!!
2018. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
77%
előző vagyok, most látom, neked is 42 lett :D ez egy jel :D fuss neki, nehogy most add fel (és ami vicces, hogy a bioszom meg 90, mint neked) hajrá hajra!!!! nem feladni
2018. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.


Azért még reménykedek, hogy sikerülni fog.

Ha mégse akkor jövőre felvételizek mégegyszer :)))

2018. júl. 2. 00:30
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
engem ötödjére vettek fel, pacsi. rokonaim mind azt mondták ne iratkozzak be, mert úgy sem fog sikerülni, 2 hét után ki fogok bukni. jövőre fogok végezni. egyetlen egy alkalommal bántam meg, hogy orvosira jöttem, anat szigorlat előtti éjjel :D am kicsit komolyabbra fordítva a szót ma is nekivágnék újra!
2018. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
100%
Én is ismerek olyat, akit harmadjára vettek fel, és jól megy neki.
2018. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!