Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol találok olyan oldalt ami...

Hol találok olyan oldalt ami felkészít közép infó érettségire?

Figyelt kérdés

Ami teljes mértékben feltudna készíteni és jó szájbarágósan van megfogalmazva hogy megértsem. Már amúgy sem mostanában érettségiztem, szükség van arra hogy minél egyszerűbben leadják az anyagot,illetve anno se infóból.

Tud valaki ilyenkor? Esetleg online tanárról?

Bármilyen segítség jól jönne.

Egyáltalán októberig 0-ról fel lehet készülni?



2018. júl. 1. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van ilyen oldal sajnos. Én Tamás Holló youtube videóiból készültem fel. Minden típusú feladatról van videó.
2018. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

0-ról októberig fel lehet készülni?

Neked hogy sikerült a videók segítségével?

2018. júl. 1. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Én emeltet tettem, 59% lett (a programozás lehúzta, viszont szerencsédre középszinten nincsen), a suliban nem volt semmilyen felkészítés, csak ezeket a videókat nézegettem. Szerintem, ha most elkezded, akkor még simán fel tudsz készülni októberig.
2018. júl. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kezd el gyakorolni a feladatsorokat az oktatás.hu-ről , ha valamit nem tudsz akkor nézd meg a megoldásba hogy csinálták. A youtubeos videók is sokat segítenek ha nem vagy képbe a dolgokkal,de gondolkodni is kell.

Októberig fel lehet készülni, bár az is lényeges hogy milyen eredményt akarsz.

2018. júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Jó eredményre lenne szükségem.

2018. júl. 3. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!