Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Feltöltöttem az érettségi...

Feltöltöttem az érettségi bizonyítványt. Baj?

Figyelt kérdés
Azt írja a felvi.hu, hogy nem kell, de ezt későn vettem észre. 06.27-én kaptam kézhez az érettségi bizonyítványomat és addig rengeteg emailt kaptam, hogy pótoljam a dokumentumaimat, ezért feltöltöttem az érettségit is, viszont emlékszek rá, hogy amikor még elérhető volt a táblázat, abba nem írtam semmit. Az miért tűnt el? Összezavarodtam.

2018. júl. 2. 03:39
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem baj. De most gondolj bele! Megnézik az ügyintézők és azt mondják, hogy

"Hé, ez a gyerek feltöltötte az érettségit, de nem kellett. Nem számolunk neki pontokat, ennyi volt!"


Én is feltöltöttem, de nem fogják megnézni, még mindig feldolgozás alatt van.

2018. júl. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Szóval röviden: Nem baj, hogy feltöltötted.
2018. júl. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem baj, csak felesleges.
2018. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Én is feltöltöttem, persze, ahogy az első válaszoló mondja, felesleges, mert feldolgozás alatt van még mindig. De engem akkor megnyugtatott, hogy oda biggyesztettem nekik, most viszont már ideges vagyok, mert nincsenek kiszámolva a pontjaim, vagyis nem vették még át a közhiteles cuccból :/
2018. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Nyugi átfogják, nekem pl ma jelent meg. Habár még a bizit nem dolgozták fel.
2018. júl. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem jelent meg semmi
2018. júl. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta stressz ez a felvételi 😔😏
2018. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat ja stresszebb, mint az erettsegixd
2018. júl. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na nekem végre feltöltötték, ott is vannak a pontok.
2018. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!