Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esti után is mehetek pszicholo...

Esti után is mehetek pszichologiara?

Figyelt kérdés

Jelenleg esti éretségin tanulok. Még van hátra 2 évem. (Törvény változás miatt 3éves lett)

Szóval esti éretségi után lehet menni pszichológiára? Ugy tudom 2 tantargybol kell emeltezni plussz kell egy nyelvvizsga. Ez igy van vagy rosszul tudom?

Előre is köszönöm a válaszokat:)


2018. júl. 3. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem érettségin tanulsz, hanem középiskolában. Az egyetemi felvételi szempontjából jogilag nincs jelentősége, milyen tagozaton végezted a középiskolát. A felvételi követelményeket megtalálod a felvi.hu oldalon. A helyesírásod fejleszd, mert gyenge.


érettségi

plusz

2018. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen mert gyorsan irok telefonrol nem figyeltem de ettol meg tudok helyesen irni.:) koszonom a segitseged megnezem az azon az oldalon amit irtal:)
2018. júl. 3. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

Az, hogy telefonról írsz nem oszt nem szorozz, remélem tudod, hogy az általad választott szakra nem mindenkit vesznek fel, sőt az átlag feletti pontszámot várnak el, hisz úgy hiszem nem szeretnél költségesre menni.

Visszatérve, nem számít, hogy esti vagy nappali. A feltételeket pedig nézd meg a szak leírásánál a felvi.hu-n.

2018. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!