Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óbudai Egyetem mérnökinformati...

Óbudai Egyetem mérnökinformatikus levelező, vagy BGE gazdaságinformatikus levelező a jobb?

Figyelt kérdés

Amit első helyen megjelöltem az egy BME nappali képzés volt, de úgy néz ki, hogy 1-2 pont hijján nem fog összejönni.

Másodiknak jelöltem levelezőn a BGE gazdinfót, ha esetleg 13 pontot növekedne a tvalyihoz képest, akkor az sem jön össze, s akkor marad az OE mérnökinfó, de ezt nem hiszem...

Mindenesetre szerintetek melyikkel járnék jobban?


2018. júl. 8. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
levelezőt felejtsd el, és a mérnökinfó enyhén szólva egy értelmesebb szak.
2018. júl. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Indokokat is írnál? Majdnem ugyanaz a tanterv gazdinfón mint proginfón, csak egy kicsit egyszerübb és van néhány gazdasági tárgy, ami később MSc szempontjából akár jól is jöhet.

Mostmár nagyon úgytűnik, hogy BGE gazdinfó lesz...

Vagy várjak egy évet, vagy esetleg kezdjem el és aztán érettségizzek újra és jövőre iradkozzak be az eredetileg kinézett szakra is a levelező mellett?

2018. júl. 8. 20:06
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Remek ötlet a BGE gazdasági info levelezőn, sürgősen keress szakmai munkahelyet és kezdj el dolgozni mellette! A másik meg, hogy tanulj meg programozni komoly szinten – válassz egyet a Java vagy a C# közül és feküdj rá a kiválasztottadra nagyon komolyan. Rakd le a profi certifikációkat (Oracle, Pivotal, Microsoft), végezz el profi fejlesztői tanfolyamokat, vedd nagyon komolyan a programozás részét akkor is, ha esetleg a gazdasági részével akarnál majd tovább haladni.
2018. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!