Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mégis mit gondolnak az iskolas...

Mégis mit gondolnak az iskolaszövetkezetek ilyen fizetéssel?

Figyelt kérdés

Teszem azt egy felsőfokú műszaki végzettséget igénylő állás betöltésére nettó 800 forintot fizetnek óránként. Akkor miért éri meg nekem rajtuk keresztül végeznem a munkámat, ha az átlag nettó órabér a szakmámban 1600 forint körül van, friss diplomával. Ez ugye a cégnek jó, mert nem fizet utánam szocho-t, meg nyugdíj járulékot, meg ki tudja miket, sem ez nekem sehogy sem jó. Ráadásul, ha a diák foglalkoztatás miatt ezektől az adóktól a cég is mentesül, akkor nem az lenne a logikus hogy többet is tud(na) fizetni? Így a káposzta is megmarad, és a kecske is jól lakik.

De óránként 800 forintért, vagy még annál többért is el tudok menni egy csupán érettségit igénylő állásra is úgy is többet keresnék. De amit ők kínálnak, az folyamatban levő (vagy végzett) felsőfokú műszaki végzettséget igényel, és így fizetnének 800 forintot? Nem értem a hátterét az egésznek. Valaki fel tudna világosítani erről a folyamatról?

Köszönöm!



2018. júl. 11. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos, h

megéri (neked)

2018. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez csak egy

lehetőség

2018. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!