Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy óra alatt mennyi oldalt...

Egy óra alatt mennyi oldalt tudsz megtanulni?

Figyelt kérdés
Életemben sosem tanultam, de most neki álltam, óránként kb 4-6 oldalt tudok kijegyzetelni, viszont ezt kevésnek érzem, te mennyit tanulsz meg egy óra alatt?

2018. júl. 12. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megtanulni ha nem szorol szora kell akkor orankent kb 15-20 oldalt tudtam megtanulni.

Ha szorol szora akkor kb 3 at.

Kijegyzrtelni 8-10 et kb

(BME gepeszmernok szak)

2018. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan belelehet kotni a helyesirasomba de ez itt nem az a hely ahol helyesen kell irni.
2018. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ, miről van szó. Ha folyó szövegről, például szociológia vagy történelem, akkor nagyjából 8-10 oldalt óránként, azaz naponta 80 oldalt. De egyszer elolvastam és kijegyzeteltem egy 600 oldalas filozófiai könyvet egyetlen nap alatt.


Viszont ha matematikai, közgazdasági szövegről van szó, tele képletekkel, amelyeket meg kell érteni, például statsztika vagy vállalatértékelés, akkor nem eszik ilyen forrón a kását.

2018. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha humán tárgyról van szó, naponta 15-20, ha reál, akkor örülök, ha megvan 5...
2018. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!