Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen elvégzem a Turizmus-...

Egyetemen elvégzem a Turizmus-Menedzsment szakot, akkor milyen munkalehetőségek adódnak számomra?

Figyelt kérdés

Ha tudtok akkor írjatok minnél többet!

Előre is köszönöm!


2018. júl. 15. 14:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
KerMark jobb szak, igen. TV után ez a leggyengébb, de turizmust leszámítva olyan nagy különbségek nincsenek az üzleti szakok között. Csak arra figyelj, hogy ne csak vegetálj, hanem akár már 2. évtől fogva kezdj el dolgozni valamilyen gyakorlati helyen. Nagyon fontos a tapasztalat.
2018. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen a válaszokat!
2018. júl. 15. 20:08
 13/13 anonim válasza:
Engem is érdekel ez a mesterképzés. De én azt is hallottam, hogy ezzel nehéz a turizmusban elhelyezkedni. Ha ez igaz, el lehetne a Turizmus-menedzsment mesterdiplomával akár a marketing területén is helyezkedni, ha pl a cég nem pont a turizmus területén tevékenykedik?
2019. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!