Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szoftverfejlesztő OKJ-nak van...

Szoftverfejlesztő OKJ-nak van értelme? Alternatív, de reális ötletek?

Figyelt kérdés

Talán felismertek a kérdésem alapján, de nem baj, egyszerűen nem tudom, hova forduljak segítségért...


Környezetmérnök Bsc plusz munka- és tűzvédelem OKJ-m van és nem tudok kitörni a monoton, konkrét adatrögzítő ( még Excel függvényt is alig alkalmazunk) irodai munka világából.


Egy évig tanultam programozást gimiben (Pascal, haha), szerettem, talán lassan, de ment. Tehát valamennyire ismert fogalmak: változó, tömb, ciklus...


Belevágjak?

Lány vagyok, de eléggé műszaki érdeklődésű.


Talán erre a tanfolyamra még van pénzem...


2018. júl. 16. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha megy a matek miért nemnmész mérnökinfóra levelezőn?

Közben fel sem kellene mondanod, de ingyen van és 1.5 évtől tutira találnál gyakornoki állást...

De azért remélem tudod, hogy az informatikai szakokhoz is kell monotonitás tűrés.

2018. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy minden munka monoton, valószínűleg az orvosi és a kutató munkák is valahol, de azért az adatok ellenőrizgetése (személyes adat egyezik-e) és ctrl+c, ctrl+v másolgatása elég durván unalmas számomra.

Az F-keres függvényt bő egy év után használtuk először és igen ritkán.



Érdekes, mert szeretem a reál tárgyakat, de nem mondanám, hogy mennek.

Rettentő sok, erőn felülien sok gyakorlás kell - no akkor viszont már mennek.


Nagy segítség lenne, ha nem kellene felmondanom.

A munkavédelmet és a tűzvédelmet is munka mellett tanultam, persze ott elég volt a vizsgára felkészüln.


A mérnökinfó horror nappalin és okosoknak is, úgy tudom.



Nehéz ez.

Ki szeretnék törni, de nehéz ez.

2018. júl. 16. 16:16
 3/3 anonim ***** válasza:
A&K Akadémián van ismerősöm. Nagyon alacsony részletet fizet és meló mellett hétvégén tanul. Fél éve tanul de már állást is keres, nagyon dicséri. Egy kérdést talán megér...
2018. júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!