Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyire reális ezen weboldal...

Mennyire reális ezen weboldal politikai kategóriájának (a többi kategóriáról nem tudok nyilatkozni mert azokat nem látogatom) százalékokban kifejezett úgynevezett tetszésindexe és egyáltalán van-e értelme ennek a"százalékokban mért szavazásnak"?

Figyelt kérdés

Nem magam miatt értetlenkedek(én akármit publikálok az alapból 0%-os tetszésindex-el bír!)hanem egyszerűen azt veszem észre hogy...


Aki(függetlenül attól hogy hová-mely eszmerendszerhez tartozik!!!)nyiltan és kendőzetlenül illetve SUMÁKOLÁS NÉLKÜL fejti ki a véleményét annak a"jutalma"a lepontozás. Aki pedig körülír...nem kötelezi el magát...SUMÁKOL annak a"jutalma"a magas pontszám-mármint magas százalékban kifejezve.


Érdekes...


Illetve nem is érdekes hanem szomorú.


Én mostantól csak azok véleményét figyelem(mégha nem is értek vele egyet!)akik 30-40%alatt vannak de maximum 50%. Aki 50% fölött van az gyanús...az mellébeszél. Annak nincs kiforrott véleménye...az"tesze-tosza"...stb.


Na persze sose legyen nagyobb bajunk minthogy le vagyunk pontozva...:-)


Egyszerűen feltünt.


Feltünt hogy akinek a mondanivalója konkrét az kis pontszámokat kap aki pedig...na de fentebb már leírtam.


Kívánom(tiszta szívvel!)a pontozással SZÓRAKOZÓKNAK hogy sose legyen nagyobb örömük minthogy azt pontozzák le akinek van véleménye(most az mindegy hogy mi)és azt fel aki a semmit jól el tudja adni. Hogy mondd is valamit meg nem is-hogy a másik még véletlenül se tudja hogy ő(akit felfelé pontoznak)HOVÁ tartozik.


És hogy van-e a pontozásnak értelme?


Így-felelőtlen pontozgatva nem nagyon...


2014. ápr. 24. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Én is állandóan úgy járok a politika rovatban, hogy pl. valaki megkérdezi, hogy: milyen színű az ég? Én válaszolok, hogy: kék. Erre 5 perc múlva 0%-on vagyok.
2014. ápr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Bolsevik disznó.
2014. ápr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nincs ráhatásom de teljesen feleslegesnek tartom ezt a pontozást.


Azon meg még jót is nevettem(persze nem is tudom hogy nevetni való-e vagy szörnyülködni...)hogy ahogy látom a pontozásból még van lista is ami ahogy nézem egész komoly szabályokkal bír...olyan majdnem mint egy slágerlista!


Dehát"könyörgöm"itt nem az lenne a lényeg hogy kérdések ÉS válaszok?!


Nem...


Vannak akiknek az z álmaik netovábbja hogy a"slágerlistán"minél előrébb kerüljenek-vagy mi...


Itt a GYK-n van a"toplista"szabályzata...-most fedeztem fel.


Egész komoly...


"Mi az a toplista? Hogyan alakul?



A toplista az elmúlt 30 napban történtek alapján készült. Naponta egyszer, éjszaka generálódik újra, amikor a 30 nappal ezelőtti dolgok kikerülnek, az előző napi dolgok pedig bele.

Egy kérdésért 3 pont jár.

Egy válaszért -5 pont és +5 pont között jár arányaiban annyi, amennyire hasznosnak találták a választ mások.

Egy válasz értékelésért -1 pont vagy +1 pont jár, amennyiben azt már elegen értékelték mások is ahhoz, hogy megállapítsuk, nem másokkal ellenkezőleg értékeltél-e. Ha értékelésed nem felel meg a többség értékelésének, akkor -1 pont, ha megfelel, akkor +1 pont jár, egyéb esetben nem jár érte pont.

Az összpontszám ezen három pontszám összegéből keletkezik.

A Változás oszlopban lévő ikonok az előző napi toplistás helyezéshez képest történt változást szimbolizálják. Ha az egérmutatót az ikon fölé mozgatod, többet megtudhatsz.

A negatív összpontszámú felhasználók nem látszanak a toplistán (a minél hátrébb kerülésre való törekvést nem tudjuk pártolni)."


És vannak akiknek EZ a lényeg ezen az oldalon...


Jó szórakozást hozzá...

2014. ápr. 24. 13:25
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Általában a százalék nem túl hiteles, mivel a teljes oldalt egybe veszi, vagyis ha valaki egy-egy témában folyamatosan hülyeséget ír, más témák simán felhúzhatják.


Persze aki 40% alatt van, annak érdemes elgondolkodnia, 30% alatt pedig jobban teszi, ha megtartja a véleményét magának.


Ennyit az összesített értékelésről. Az adott választ jellemző értékelésnek végképp nem sok súlya van, legalábbis a politika rovatban. Ha az épp fórumon uralkodó csapatnak nem tetszik, az értelmes válaszokat is lepontozzák, vagy azokat pontozzák le csak igazán.

2014. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Andizsuzsi ***** válasza:
89%

Nem szoktam sem mellébeszélni sem sumákolni. Aki itt rendszeresen megfordul, az tisztában van az én "eszmerendszeremmel". Értelmes ember azért nem pontozza le a másikat, mert más a véleménye.

Ebben a kategóriában mondjuk pont semmi értelme a pontozásnak, hiszen ritkán kér valaki segítséget, amire az adott válasz hasznos lehet, vagy sem. Akik pontoznak, azok szimpátia alapján teszik azt.

2014. ápr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
A politika rovatban általában a 0% jelenti, hogy igazad van, vagy legalábbis azt, hogy a vitapartner nem tud ellenérvet hozni. Ennél már csak a Családi kapcsolatok rovat a rosszabb néhány sajátos témájával.
2014. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Nah, itt leírtak már mindent. Én már csak arra lennék kíváncsi, hogy ki az isten pontoz le másokat egy lepontozásról szóló kérdésben???
2014. ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

"Nah, itt leírtak már mindent. Én már csak arra lennék kíváncsi, hogy ki az isten pontoz le másokat egy lepontozásról szóló kérdésben???"


Én a jelenlegi 6-ost csak azért, hogy igaza legyen :-)))

2014. ápr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Mondtam én!!! (6-os vagyok, és lám-lám 0%-on áll a válasz!!!)
2014. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ment a zöld #6-nak, hogy csakazért se legyen igaza :)

Amúgy ez a gyakorin több rovatban is előfordul, csak talán itt a leg látványosabb. Érvek helyett személyeskedés és lepontozás. Le kell carni és kész.

2014. ápr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!