Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óbudai Egyetemről vélemény?

Óbudai Egyetemről vélemény?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizek, és arra lennék kíváncsi,hogy milyen intézmény, nehéz e a bejutás oda ?

2018. júl. 26. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik szak? Van egy pár.
2018. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bejutni nem nehéz egyáltalán, nagy részüknél minimum a ponthatár, bent maradni meg attól függ melyik szakon. A villamosmérnöki, gépészmérnöki, mechatronikai mérnöki, és mérnökinfó szakokat nyugodt szívvel javaslom az egyetemen, a többitől óvva intelek.

Én kandósként végeztem, a színvonala egyre csak romlik, de még mindig egy igazán jó végzettséget ad, jó neve van az iparban.

Ha a BME nem tetszik, akkor nyugodtan menj OE. Amúgy BME, ha be mered vállalni, még mindig az az etalon.

De OE-sként sem panaszkodhatok, nemrég végeztem villamosmérnökként, 330 nettót keresek. Hajrá!

Sok szorgalom, elvihatottság, ambíció, és menni fog!

2018. júl. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Estádio de Felchút ***** válasza:

NIK, Kandó, Bánki nagyon jó, elismert, viszont sz*pni fogsz, mint a torkosborz. De ha elvégzed, királyság lesz.

Keleti is sz*patós, cserében közel sem olyan elismert, mint a BME, vagy BCE, vagy akár a BGE gazdasági karai.

Rejtőről semmit nem hallottam, passz.

Műszaki/infós területen hibátlan választás. Amióta Schnöller professzor (meg mondtak még egyet, nevére nem emlékszem) már nem tanít ott, néhányan el is végzik.

A színvonal pedig sajnos mindenhol esik, állítólag már a BME-n is van, akit átengednek Jelekből. De hát kell a pénz, már nem lehet 120 emberből 120-at kivágni ott sem :\

2018. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!