Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A demonstrátorkodás egyetemen...

A demonstrátorkodás egyetemen hogyan működik?

Figyelt kérdés
Van egy pályázat, azt megpályázza az illető és utána? Van személyes motivációs/szakmai beszélgetés? Tudom, minden intézetnél más, de aki átélte már mesélne róla? Vagy hogy általánosságban esetleg hogyan folyhat le?

2018. júl. 27. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ahogy írod. Meg lehet pályázni, ami alapján felvesznek. Az hogy mi az elbírálás menete vagy milyen kritériumokhoz kötik intézményenként eltérő.

Nálunk nem volt elbeszélgetés, egy formanyomtatványt kellett kitölteni, illetve az indexünket csatolni (plusz elért eredményeket stb).

2018. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, és olyat hallottál/tatok már, hogy szakmai felvételi elbeszélgetés is van? Másodéves leszek, eddig még csak alapozó tárgyaim voltak, szakmai kb semmi, viszont szívesen demonstrátorkodnék, de ha szakmai elbeszélgetésre hívnának az eléggé bukta lenne.
2018. júl. 27. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallottam - de nyilván ez nem azt jelenti, hogy nincs ilyen. Nálunk csak 3 lezárt félév után lehet beadni a pályázatot és olyan kurzusokhoz, amit már teljesítettél legalább 4-esre.

De azért olyan nagy szakmai tapasztalat nem kell 1-1 kurzus megtartásához. Tematika adott, nem lehetetlent várnak el.

2018. júl. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!