Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha elvégzem a turisztikai...

Ha elvégzem a turisztikai tanfolyamot utánna lehetek idegenvezető?

Figyelt kérdés

Szeretnék szakot tanulni,a turiztikát,ezzel nincs is baj,de utánna lehetek idegenvezető?Ahhoz milyen suli kell,illetve tudnátok Nyíregyházán jó sulikat mondani?


(Az értelmes és hasznos válaszokra zöld kezet adok)



2018. júl. 29. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha idegenvezető akarsz lenni, akkor idegenvezetést kell tanulnod. Ez szerintem logikus. Turisztika alatt nem tudom, mit értesz. Turizmus-vendéglátás alapszakot? Az közgazdász diplomát ad.
2018. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Így van, a turizmus-vendéglátás szak az egyetemen közgazdász véggzettséget ad. OKJ képzések közül van maga az idegenvezető, illetve a turisztikai szervező, ahol utazásszervezést tanulhatsz. Az a gond, hogy ebben a térségben nehéz idegenvezetőként elhelyezkedni, úgyhogy én azt ajánlom, hogy valamit még tanulj az idegenvezetés mellett. Én is közel lakom Nyíregyházához, én Debrecenben végeztem idegenvezető tanfolyamot idén. Ahol én tanultam, ott már nincs ilyen képzés, Debrecenben a Bethlenben van még, de Nyíregyházán nem tudom, hogy van-e.
2018. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!