Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Neptun ELTE? Nem tudok jelszót...

Neptun ELTE? Nem tudok jelszót kérni?!

Figyelt kérdés

Nem volt még ezelőtt neptunom, most próbáltam új jelszót kérni a Q-térben, beírtam az adatokat, azt az üzenetet kaptam, hogy nem egyezik az általam megadott és a rögzített adat. Mindent úgy csináltam, ahogy írták, hisz nem kell hozzá nem tudom mi, és mégse sikerült!

Az automatikusan generált levelet szombaton kaptam, lehet, hogy nem rögzítették az adataim még a neptunba? Persze, ki is tiltott 24 órára, mert háromszor próbálkoztam, egyszer sem engedett. Légyszi segítsetek :(

Komolyan mondom velem mindig baj van :(


2018. júl. 30. 08:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is gólya vagyok most az ELTE-n és ugyanebben a cipőben járok mint te...

én tegnap próbáltam és nekem is ezt írta ki, és nem próbálhattam többet csak majd ma.

Majd úgy csinálom, hogy a felvételi azonosítót nem bemásolom, hanem rendesen begépelem, mert lehet az volt a baj.

Ha így sem sikerül, akkor nem tudom mi lesz, lehet majd postai úron kell kérni...:/

2018. júl. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
úton*
2018. júl. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Óóó, szuper! Gratulálok neked :) Légy szíves, ha megkérhetlek, majd írd meg sikerült -e?! Én csak holnap próbálkozom, ma már nem enged. Ha végképp nem megy, felhívom az irodát. Annyira könnyűnek tűnt, mégis el csesztem :(
2018. júl. 30. 09:05
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen én is gondoltam, hogy majd milyen könnyű lesz... de majd csak sikerül valahogy:D Igen persze majd megírom neked.:)

És köszönöm! Én is gratulálok neked!:)

2018. júl. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Jajj mit akarok egyetemen, ha ez sem megy :D :D

Köszi :))

2018. júl. 30. 09:09
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Újra én vagyok, sikerült belépnem a Neptunba.

A Lakcímhez véletlenül nem csak az irányítószámot írtam hanem a teljeset, de csak az i.sz. kellett. A felvi azonosítót is begépeltem, nem csak másoltam:)

2018. júl. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy! :) Én majd holnap, akkor csak az irányítószám kell? :O én is beírtam a teljeset..
2018. júl. 30. 15:09
 8/19 anonim ***** válasza:

Igen csak irányítószám:o akkor neked is az volt a baj

De mostmár tudjuk :D

2018. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Na majd holnap írok, hogy sikerült -e 😀
2018. júl. 30. 19:51
 10/19 anonim ***** válasza:
Rendben! 😀
2018. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!