Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógypedagógia egy szakiránnyal?

Gyógypedagógia egy szakiránnyal?

Figyelt kérdés
Kaposvári egyetemen 2 szakirány van. Egyik a logopédia, amin elég komoly alkalmassági vizsga van a másik pedig a tanulásban akadályozottak pedagógiája. Ha nem megyek át a logopédia vizsgán, akkor milyenek az elhelyezkedési esélyeim egy szakiránnyal?
2018. aug. 2. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk a Bárczin eleve a logipédia szintén egyszakirányossá nőtte ki magát. Nem tudom, hány tárgyatok lesz így, de lehet akkor mélyebben tanuljátok majd azt az egy szakirányt. Egyébként tanakkal nagyon jól el lehet helyezkedni, minden tanár ezt mondja, mehetsz szegregáltba, integráltba utazógyógyedagógusként, dolgozhatsz EGYMI-ben stb. A két szakirány csak abból a szempontból jó, hogy több esélyed van, ha az egyik mondjuk mégsem tetszik vagy nem találtál a környéken munkát vele, akkor ott a másik. Szerintem ritka, hogy valaki egyszerre mind a két szakiránnyal elhelyezkedik, max ha mondjuk diagnosztizál, akkor tudom elképzelni.
2018. okt. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!