Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Számvitel msc vagy gazdinfo alap?

Számvitel msc vagy gazdinfo alap?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 26 éves férfi vagyok gazd.men. alapképzés, mérlegképes és adótanácsadó OKJ végzettségekkel rendelkezem. 4 éve egy könyvelőirodában könyvelek ( beaallások, évzárás is) és az a helyzet, hogy eléggé monoton a munka, hónapról hónapra ugyanaz....valamerre mozdulnom kell ezért az alábbiakon gondolkozom:

1, számvitel mester (BGE): közben megpróbálok bekerülni egy multihoz és ott felfelé lépkedni. (nem tudom mennyire lenne monoton a későbbiekben, azt tudom, hogy ezt a könyvelőirodai munkát nem tudnom sokáig csinálni)

2, gazdinfo (vidéken): Átlagos felhasználói tudásom van. Soha nem programoztam, soha nem olvasgattam utána. Középiskolában előrehozott érettségi után nulla belefektetett munka. Viszont az informatikái a jövő.


Igazából a jövőben sem szeretném a gazdasági területet elhagyni. Tetszene, ha valahogy a kettőt össze lehetne mosni, ahol mind a két tudást lehet használni, ezért is gondoltam a gazdinfora.


Majdnem max pontom van mindkét szakra (legalábbis bővem az eddigi ponthatárok felett)


Szerintetek merre érdemes indulni?


Előre is köszi, ha válaszoltok.


Barnabás



2018. aug. 2. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak hallom hogy infos szakokon pont nem tanítanak meg programozni! De ezeket csak hallottam! Így szv msc + valamilyen infos tanfolyamot ajánlanék.
2018. aug. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű, hogy gazd infó.


Ha ott végzel és közben otthon is képzed magad mellé (ezerféle programozói videó és egyéb anyag van fent youtub-on meg egyéb helyeken) akkor elég sok lehetőség nyílik meg előtted.

2018. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Leírásod alapján a gazdinfó lenne neked a legideálisabb. A programozástól (meg úgy minden mástól) meg nem kell félni, mert egyetemen mindent az alapoktól tanítanak.
2018. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!