Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Logisztikai szállítmányozási...

Logisztikai szállítmányozási ügyintéző okj pontot számít egyetemre?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és szeptembertől fogom elkezdeni a képzést ami 2 éves. Utána elmennék egyetemre kereskedelem és marketing (logisztika) irányba, de alapszakra. Érhet pontot? Vagy inkább fokszosra kellene menni? Mit javasoltok nekem? Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2018. aug. 5. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában az egyetemeknél le van írva, hogy mi számít plusz pontnak. Nem sok olyan hely van, ahol másik képzésért jár bármi is, habár már hallottam ilyenről. Nézd meg ott, ahová jelentkezni szándékozol. Ha nem találod, valami e-mail cím biztos van, amin lehet érdeklődni.
2018. aug. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szakfüggő, próbáld a pontszámító kalkulátorba beírni azt az okj-t is.

[link]

2018. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert nekem pl a pénzügy szamvitel okj-m beleszámított a pontokba az egész gazdasági karon.
2018. aug. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!