Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakra jelentkezzek,...

Milyen szakra jelentkezzek, ha a fizikát szeretem?

Figyelt kérdés
Jövőre megyek egyetemre, de nem igazán tudom, milyen szakra jelentkezzek. A fizikát szeretem leginkább, abból járok faktra is, de milyen szakok azok, ahol nagyon sokat tudnék ezzel foglalkozni? A sima fizikus szakkal lehet jól elhelyezkedni? Gondolkoztam az elméleti fizikuson, de arról mindig Sheldonék jutnak eszembe, annyira zseni meg nem vagyok :D
2018. aug. 10. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Villamosmérnők.
2018. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rövid ö, bocsi. :D
2018. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen a sima fizikus szakot ajánlanám, mert annak annyi specializációja van (az elméleti fizikán kívül, pl biofizika, geofizika, asztrofizika, anyagfizika, stb) hogy bárhogy választasz tuti hogy el fogsz tudni helyezkedni. Hiányszakma
2018. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
villamosmérnök +1
2018. aug. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

villany +1

Mindig élvezettel hallgatom amikor a doktorit végzett főnököm részletes fizikai magyarázattal szolgál valamiről, ami baromira nem triviális.

2018. aug. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!