Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vissza kell -e fizetnem és ha...

Vissza kell -e fizetnem és ha igen mennyit?

Figyelt kérdés

Másodéves vagyok jelenleg az egyetemen, most kezdeném az utolsó évem (tehát lement 4 aktív félévem). Abba szeretném hagyni. Nem azért mert lusta vagyok, hanem azért, mert nem megy ez a szak, nem tudok készülni, nem szeretem. Próbálkoztam, de nem megy.

Na most a kérdés az, hogy ha 1 éven belül (tehát jövő szeptemberben) új szakot kezdek, és most kiiratkozok, akkor vissza kell fizetni? Valahol olvastam hogy így nem, de volt ahol azt, hogy csak ha adott képzési területen belül váltok szakot, viszont ez esetemben nem áll fenn. Jelenleg germanisztikán tanulok, pszichológiára vagy tanárira (töri-ének) szakra szeretnék átmenni.

Milyen lehetőségeim vannak?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. aug. 11. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy tudom nem kell, ha ősszel tanulsz egyetemen tovabb masik szakon.
2018. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!