Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lányként lehetek mentőtiszt?

Lányként lehetek mentőtiszt?

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mentőtiszt lehetsz, ápoló nem. Irány a mentőtiszti! :))
2018. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze!
2018. aug. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első, már női mentőápolókat is alkalmaz kivonuló munkakörben az OMSZ.


Tiszteket meg főleg, hajrá ;)

2018. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de megkérdeztem egy mentőtiszt barátomat és a fentit válaszolta. Szóval elvileg nem lenne szabad mentőápolónak nőt alkalmazni mert nagyon kemény munka.
2018. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben :) kiváncsi vagyok az utolsó személy válaszára, hogy szabad vagy sem
2018. aug. 15. 23:55
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Manche Dinge


Én pedig főállású mentőápoló vagyok, + mentőtiszt hallgató.


Az, hogy lehet-e, vagy szabadna-e az két külön dolog.

Hivatalosan már lehetnek nők kivonuló mentőápolók az OMSZnál is, mint ahogy van is ilyen Bajtársnőm.

Az, hogy kemény, és általánosságban nem feltétlen nőknek való, az igaz. De vannak nők, akik nálam, számos férfi bajtársnál is keményebbek, őket nem lehet kizárni csak a nemük miatt.


Tiszt pedig szintén mindenképpen lehetsz, az már hosszú évek óta így van ;) És nőként valóban sokkal inkább tisztként ajánlott elhelyezkedni, mintsem m.ápolóként.

2018. aug. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!