Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mentőtiszti egyetemre járok,...

Mentőtiszti egyetemre járok, de rájöttem, hogy orvos szeretnék lenni. Ezt a sulit már elvégzem, de utána ha elkezdem az orvosit, lesz valami előnyöm? Pl. Kevesebb év, vagy pl az anatómiát nem kell újra tanulni?

Figyelt kérdés
Kérem csak olyan ember válaszoljon, aki ért is hozzá, hisz lehet hogy butaság a kérdésem. Köszi:)

2018. júl. 5. 23:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést már elég sokszor feltették. Nem jár vele előny. Anatómiát nem tudod elfogadtatni. Egyedül max. talán az elsősegélyt.
2018. júl. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem jár vele előny,hiszen az orvosin az anatómia is sokkal összetettebb mint mentőtisztin.

Csak hátrányod származik belőle ha elvégzed, hiszen orvosin van 14 támogatott féléved, ebből 8at kilősz mentőtisztivel, tehát a 12 féléves egyetemből legjobb estben(ha nem csúszol) 6 félévet ki kell fizetned, ami cirka 7 millió forint.

2018. júl. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem fogadnak el orvosin. (Én is mentőtisztire jártam és akkor utána jártam ennek.)
2018. júl. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

A tandíj a legutolsó amin most ebben a helyzetben gondolkoztam, hisz azzal tisztában voltam. Nem szeretném otthagyni az egyetemet és orvosira menni, ha már elkezdtem befejezem, hisz úgy csak időpocsékolás lenne az eddig ott töltött idő.

2018. júl. 6. 12:36
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha szabad, így beleakarsz kezdeni? ((kiváncsiságból))
2018. júl. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen bele, hiszen orvos szeretnék lenni :D Úgyis vannak olyan emberek akik ezt nem értik meg és beszólnak miatta, de nem izgat.
2018. júl. 6. 13:09
 7/15 anonim ***** válasza:
30%
még valami, milyen idős vagy?
2018. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%
Van annyi pénzed hogy kifizesd a 7 milliót és legalább még 7-8 évig meg tudj élni? Vagy a szüleidnek kéne megoldani 30-32 éves korodig az eltartásod?
2018. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Drága válaszoló!


Köszi hogy a magánéletembe turkálsz:D Semmi közöd hozzá, hogy ki állja a tanulásomat, ahogy az anyagi helyzetemhez se sok. :) Azt sem tudod mivagyok kivagyok, honnan tudod hogy vannak egyáltalán szüleim akik eltartsanak? Mindegy, azért a kedvességed határtalan.

2018. júl. 6. 15:00
 10/15 anonim ***** válasza:
15%
csak rávilágitott arra , hogy nem olcsó
2018. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!