24éves vagyok most. Van értelme újból érettségizni és általános orvostudományira menni?

Figyelt kérdés

Az érettségim nem sikerült fényesen (nagyon nem) viszont azóta észhez tértem és elvégeztem 2 iskolát is Testépítő Edző és Gyógymasszőr. Nagyon vonz az orvostudomány és gyógyítás viszont újra kellene érettségiznem mindenből.

Magyar, matek, töri, angol +kémia +biosz emelt és emelt angol nyelvvizsga. Belehet darálni kb 3év alatt? Van értelme újból belefogni?


2018. aug. 16. 23:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy apróságot illetően szólnék, hogy ha az orvosit választod, oda az emelt kémia kötelező.
2018. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Értem.

Akkor emelt biosz meg kémia érettségi kell. Viszont akkor ha ezeket duplázzák akkor az angol nyelvvizsga nem is kell, mert így is meglenne a pont. érettségin 202pontom lett + a gyógymasszőr OKJ-ra is adnak 36pontot.

2018. aug. 26. 12:34
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Azóta hogy alakultak a dolgaid? Én is 24 vagyok, s nagyon gondolkozom én is az orvosin. Bár sose voltam kiemelkedő, kémiából nagyon nem.
2022. ápr. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!