Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Átsoroltak önköltségesre, de...

Átsoroltak önköltségesre, de ujrafelvételiztem, vissza kell fizetnem a tandíjat visszamenőleg?

Figyelt kérdés

Kaptam egy levelet, hogy átsoroltak állami ösztöndíjas képzésről önköltséges képzésre és hogy be kell mennem Képzési szerződést kötni és majd ott megtudom az önköltség mértékét.


De már februárban újrafelvételiztem a jelenlegi szakomra, csak nappalis helyett LEVELEZŐ (államö ösztöndíjas) tagozatra és fel is vettek.


Az újrafelvételizésem és felvételem ellenére is meg kell kötnöm a Képzési szerződést és fizetnem kell majd az önköltséget visszamenőleg az előző 4 félévemre?



2018. aug. 21. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Visszamenőleg semmiképpen nem kell.
2018. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem teljesen értem... Ugye a régi helyről nem felejtettél el kiirarkozni?
2018. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy átsoroltak, az az elkövetkező félévekre vonatkozik.
2018. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az egyetem ugyanaz és a szak is ugyanaz csak a tagozat lett nappali helyett levelező.
2018. aug. 21. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!