Mirt tart eddig a KRESZ vizsgára való várakozás?

Figyelt kérdés
kb 1 hónapos időt adtak a kresz vizsgára. Az e titánnal 4 nap altt végeztem, de időpontot rá 1 hónapra kaptam..több mint 1 hónap telt el lassan. Mindent elfelejtettem. Ti hogyan készültetek? Szerintem ez dühítő

2018. aug. 21. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is a nyáron vizsgáztam, nekem is egy hónapot kellett rá várnom. Az a baj, hogy nagyon sokan kezdik nyáron, hogy ne kelljen iskola mellett stb, és ezért a túljelentkezés miatt kapsz ilyen sokára. Én nagyon sok gyakorló tesztet csináltam meg a vizsgáig, aztán sikerült is 70 ponttal.
2018. aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

az E-titánban csináltad meg a proba vizsga teszteket kizárolag?


meg tudod mondani kb hány kérdés köszönt vissza az igazi vizsgán?????? 98%-a? vagy volt ismeretlen? félek mert sokat felejtettem.

2018. aug. 21. 13:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kresztanulasotthon.hu-n csináltam, volt kb. 1-2 ismeretlen, amivel életemben nem találkoztam de ezen kívül kb. Minddel :) ha sokat felejtettél gyakorolj megint a vizsgáig. Inkább most tanulj, mint h húzd az egészet és megint eljatszd ugyanezt
2018. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
E-titan mennyire jó?
2018. aug. 22. 12:35
 5/8 anonim ***** válasza:
E-titán = vizsgaanyag.
2018. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mennyire lesznek ugyanazok a kérdések mint az e - titanban a próba vizsgán?
2018. aug. 24. 08:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Szó szerint ugyanaz legtöbbike. 1 olyan kérdés volt csak, amivel nem találkoztam még :)
2018. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Leírom újra:

E-titán = vizsgaanyag.

2018. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!