Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » XY úriember háza előtt az út...

XY úriember háza előtt az út szélén nem lehet megállni, mert ő ordít mindenkivel ha megteszi. Igazából annyi hely van, hogy 3 kocsi is elférne egymás mögött plusz a beállója környékét se zavarjuk, de ő ezt úgy tűnik nehezen viseli. Ilyet szabad?

Figyelt kérdés

Sokan parkolnának le pár percre, hogy felvegyenek pénzt stb. ez a drága úriember meg mindenkivel ordibál, hogy menjen onnan.


Speciel én nem merem otthagyni a kocsit, mert tartok tőle, hogy összekaristolja valamivel vagy ki tudja.



2017. dec. 12. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Kerítésen, kapun kívüli terület közterület, a kiállást kell biztosítani neki, a többit nem. Ha azért kárál, mert megállnak a háza előtt közterületen, akkor rendőrt kell hívni.
2017. dec. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Magánterületről beszélünk vagy közterületről?


Ha utóbbi, akkor kiabálj vissza neki, hogy ez közterület és a kocsidban kamera üzemel. Kívánj további szép napot és hagyd ott nyugodtan a kocsidat.

2017. dec. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Ne hagyd ott a kocsidat - mert az ilyen mindenre képes. Azt hiszi az övé a világ. Az "úriember" egy kicsit téves, nem "úri" és ha nem látják, nem is "ember".
2017. dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Vigyázni kell az ilyenekkel, a törvényeket nem ismeri, de ha hallott is róla, azt hiszi, rá nem vonatkozik. Volt szomszédom, az is ilyen volt.

Kapálódzva vitték el a rendőrök. 3 nap után kiengedték.

De még ebből se tanult.

2017. dec. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Közterületen, tiltótábla hiányában, nem kapubejáróban nyugodtan állj meg. Nem kell vele foglalkozni. Mondd neki, hogy hívjon rendőrt, ha nem tetszik , majd azok helyreteszik az agyát.
2017. dec. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De ugye nem a füvön álltok meg, amit esetleg ő nyír?

Meg az se biztos, hogy közterület.

Én a házunk előtt birtokoltam el egy talpalatnyi részt, mert 2000 óta én gondozom, ez már az enyém!

2017. dec. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Többieknek köszi a választ, hülye helyzet igen, merjem-e otthagyni a kocsit a nagy dilemma.


6-os hozzászólónak, nyugi nem állok más gyepére, útburkolat és vizesárok közé útpadkára, nem járdára csak meg lehet állni.

2017. dec. 12. 12:18
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Merd nyugodtan. A hátsó ülésen pihenő nagydarab cimborával együtt. Ha hozzáér az autóhoz, le kell törni a kezét, és akkor majd oka is lesz a kiabálásra.
2017. dec. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!