Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges bioszból és kémiábó...

Lehetséges bioszból és kémiából emelt érettségit tennünk ha a gimink nem tagozatos? Mikor kezdjük majd a készülést?

Figyelt kérdés

Angol tagozatos gimibe járunk.

Esetemben gyógyszerészetiről van szó.

Barátnőm esetében orvosiról.

Most kezdjük a 9.-et.

Barátnőm kitűnő, nekem egy négyesem van (Matek).


2018. aug. 21. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Meg kell kérdezni, hogy van e biosz-kémia fakultáció. Nálunk pl az utolsó 2 évben heti 2 alkalommal volt külön emelt szintű óra, a sima középszintű mellett.

Ha ilyen nincs, akkor keresnetek kell egy felkészítő tanárt vagy tanfolyamot ahol rendesen fel tudtok készülni az emelt szintű érettségire. De érettségizni mindenképpen lehet.

2018. aug. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Jol mondja az elottem levo :) Jo jel ha altalanosban jo jegyeitek voltak ezekbol a targyakbol, de azert hidd el, az altalanos iskola es a kozepsuli eg es fold. Altalanosban 8 evig kituno tanulo voltam, mindenki azt hitte h jaj de konnyu dolgom lesz...aha persze... Kozepsuliba se voltam rossz tanulo, de tavol alltam a szin otostol. Szoval kossetek fel a gatyat, a kemia amugy is nehez. Egyik volt osztalytarsam kozepsuliba imadta a bioszt, egy evig keszult ra tanarral (kozepre!!), de a csaj tenyleg okos, folyton olvasgatott a temaba es még igyis 4est kapott csak. Szoval alaposan gondoljatok meg, persze nem lehetetlen, de kizarolag az altalanos iskolai jegyekre nem lehet alapozni. Emelt kemia eleg durva. A kulon tanar mar a kezdetektol es az otthoni onallo szorgalom rendszeres tanulas elengedhetetlen hozza.


Egyebkent nem kotekedesbol, de ha ennyire tuti celjaitok vannak mar most, akkor nem lett volna celszerubb egy olyan gimi,ahol ezekre a targyakra fokuszalnak?! Ertem en h fontos az angol, de elarulom h ha van egy kis nyelverzeketek, akkor sokkal konnyebb azt megtanulni tanarral meg onszorgalommal, mint kemiat. Sot akkor lenne is a gimin belul rendszeresen fakultacio utolso evben stb stb stb. De hat ti tudjatok :)


Mindenesetre sok sikert ahhoz amit elkepzeltetek! :)


19/L

2018. aug. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!