Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 25 évesen 0 vagyonnal mit...

25 évesen 0 vagyonnal mit érdemes tanulni, hogy 10 év múlva legyen tőkém lakáshitelre?

Figyelt kérdés

Diplomás önkormányzati rabszolga vagyok.

180 nettó alatt keresek.


A fizetésemet az albérlet mellett minden hónapban felélem.

Olyan szak kéne ami indul levelezőn... (Vagy esetlreg még az esti is jó lehet)

Én gazdinfóra gondoltam, de nem tudom, hogy leghamarabb 28 évesen mit fogok kezdeni a BSc-vel, a témában szerzett munkatapasztalat nélkül.

Illetve mostanában itt sokan irogatják, hogy csökken az igény rájuk...

Nem tudom mi az igazság.


2018. aug. 21. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Sabad tudni milyen diplomád van már? Én valami olyasmit választanék, ami passzol a már meglévőhöz, nem kezdenék bele valami teljesen új szakba. Esetleg ha olyan képzést választasz akkor a meglévő diplomád beszámíják így rövdülhet a képzési idő. Egyébként én is valami gazdasági vonalon mozognék.
2018. aug. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az informatikára mindig van igény, úgyhogy a programtervező informatkus, gazdinfó, mérnök informatikus mindig jó választás.


Nézd meg ezt is: [link]

2018. aug. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!