Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2018-ban mit érdemes tanulni?

2018-ban mit érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Úgy értem amivel biztosan lesz munkám tehát hiányszakma és a jövőben is az lesz valószínűleg.

2018. aug. 13. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Programozás és angol nyelv.
2018. aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Kőműves, villanyszerelő, tűzoltó.
2018. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
orvos, ápoló, villanyszerelő, kőműves, mentőtiszt, szobafestő, buszsofőr,programtervező informatikus
2018. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
programozás, nyelv illetve szakma (asztalos, villanyszerelő, gázszerelő...)
2018. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Mentőtisztként a mentőtisztet kivenném a felsorolásból. Kelleni kell, az biztos, hiányszakma, de éhenhalós.
2018. aug. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó, nem volt kritérium a fizetés, csak hogy hiányszakma legyen, és a mentőtiszt megfelel ennek.
2018. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

gíógypedagógia

így hogy érdeklődési területet nem mondtál, nehéz erre a kérdésre válaszolni

2018. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Konduktornak érdemes ( ha a magyarországi fizetést nem nézzük), iszonyatosan hiányszakma sajnos.
2018. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én is a programozót javasolnám, egyre nagyobb rá az igény, nőnek az átlagfizetések, és az automatika, informatika, mesterséges intelligencia térhódításával holtbiztos, hogy a jövőben is szükség lesz programozókra.


Több programozó barátom van, és ők is ezt tapasztalják. Ráadásul ehhez nem kell egyetemi végzettség, mert itt a tudást nézik.


Egyéb iránt meg az általános válaszom a kérdésedre az, hogy


- nézd meg, mik most a hiányszakmák: [link]

- legkeresettebb szakmák: [link]


- És tölts ki egy pályaválasztási tesztet. Érdemes elmenni tanácsadóhoz is, de kezdetben itt van ez: [link]


Nekem kihozta, hogy jó lennék informatikában, ami egész pontos, mert rendszergazda vagyok, és info szakot végeztem :D

2018. aug. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!