Van értelme jelentkezni OKJ-ra, ha amúgy nem voltam jó infóból?

Figyelt kérdés

Ha égett a ház,nagyobb készüléssel tudtam 4-es 5-ösöket szerezni,de általában 1-2-esek voltak a naplóban(lustaság is nagy úr), sok dolgot nem értettem,főleg elsőre,lassú a felfogásom,aztán sok gyakorlat után persze már rögzült,de ha esetleg elsőre megértettem valamit,akkor a dogákra úgy is elfelejtettem.

Nyilvánvaló,hogy heti 2-3 óra nem volt elég,túlságosan háttérbe szorult,ezért gondolkodok azon,hogy ha csak azok lennének mennyire menne,ha csak arra tudnék koncentrálni és nem lenne tele a fejem mással.

De az is egyértelmű,hogy nem vagyok reálos alkat,beiratkoznék aztán lehet csak leégetném magam,hogy sz.rul megy minden,pedig szeretném elvégezni és érdekel..Csak egyszerűen se matekra se infóra nem vagyok beállítva ez kiderült a 4 év alatt. Hogy ez így mennyire leküzdhető azt nem tudom..


2018. aug. 23. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen OKJ képzésre szeretnél jelentkezni? Mert az nem derült ki a kérdésből.
2018. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oh ténylet

Szoftverfejlesztő

2018. aug. 23. 12:25
 3/5 A kérdező kommentje:
*tényleg
2018. aug. 23. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme. Tanulj inkább értelmes dolgokat: villanyszerelés, burkolás, kőműves munkák, autószerelés, szakács. A szoftverfejlesztés egyetemet kívánó mérnöki tevékenység, nem OKJ szint.
2018. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megváltozott amúgy,nem indítanak olyat. CAD-CAM maradt. Azzal mi a szitu?
2018. aug. 23. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!