Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2db BSc vagy 1db BSc es 1db...

2db BSc vagy 1db BSc es 1db MSc lenne elonyosebb szerintetek munkavallalas szempontjabol? Nepegeszsegugyi ellenor bsc v msc?

Figyelt kérdés
Most vegzek a BSc-vel egy hasonlo alapkepzesben. Gondolkodom, hogy elvegzem a nepegeszsegugyi ellenor szakot is, de BSc-n vagy MSc-n lenne celszerubb? Miert?
2018. aug. 24. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből felesleges BSC és MSc is. Én biológia alapszakon és élelmiszerbiztonsági és minőségi mérnök msc-t csináltam, és én is dolgozhatok ilyet. Előnnyel indulok, mint aki élelmiszermernokkent végzett pl.
2018. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem irtam, de az alapszak mezogazdasagi mernoki, elelmiszertudomanyi specializacioval. Szoval, biztosan kene jopar targyat potolni az MSc-n...
2018. aug. 24. 23:04
 3/6 anonim ***** válasza:

#1.

De a népegészségügyi nem csak az élelmiszerekkel kapcsolatos területeken való ellenőri munka elvállalására jogosít.


Viszont én nem értem, hogy miért csinálnád a BSc-t, ha kredit beszámítással mehetsz MSc-re is egyből?

Az a magasabb fokozat.

Illetve még marad is 2 állami féléved.

2018. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szoval, ha beszamitanak, akkor MSc?!


Tudom, hoyg az a magasabb, de nem tudom, hogy mit ertekelnek jobban a munkaadok, egy biztos alapot, vagy egy instabil tetot?! :P

2018. aug. 24. 23:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem instabil az a tető sem, ha valakinek meg van az MSc az azt jelenti, hogy a "különbözetit" meg tudta csinálni...
2018. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok: igen tudom, hogy ők nem csak élelmiszerrel foglalkoznak, de mivel biológia szakot végeztem így szinte minden területhez érteni kell. De egyébként arra akartam utalni, hogy ha van más olyan szak amivel.lehet azt a munkát csinálni, akkor az számára konkurencia, ezért jobb több lábon állni pl. hogy is csinál mást mellé.


Nekem is kellett pótolni tárgyat, de egyáltalán nem volt vészes

2018. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!