Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt szintű kémia érettségire...

Emelt szintű kémia érettségire,2018 októberire melyik középiskolában lehet Miskolcon jelentkezni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha még tanuló vagy akkor az iskoládban. Ha nem vagy már tanuló akkor bármelyikben tudsz. Emelt szint nincs mindegyik iskolában. Van egy kihelyezett iskola és oda kell menni vizsgázni.
2018. aug. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tanuló, de utánanéztem, és az oktatás.hu-n nincs megjelölve hogy hol vannak emelt helyszínek, szóval marad a kormányhivatal, onnan meg majd akkor úgyis kijelölik a helyet, csak gondoltam egyszerűbb a konkrét iskolában leadni. Mindenesetre köszi a választ.
2018. aug. 28. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!