Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen nehéz a matematika...

SajtFighter kérdése:

Milyen nehéz a matematika középiskolában, illetve egyetemen (gyógyszerész)?

Figyelt kérdés
Igazából 8-os vagyok és lazán mindenből tanulás nélkül megvagyok 5 ös.Ez a matekkal nem így van.A hármasért harcolok,sokat tanulok.Kicsit félek a középiskolától.A geometriával stb. nincs bajom.És még az hogy gyógyszerész akarok lenni ott tanulni kell matematikát?Kössz

2016. nov. 4. 20:28
 1/3 dq ***** válasza:
90%

Hát, én is aggódnék a helyedben :s


Tanulj többet és jobban.

2016. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szegeden elegge buktatotargy a matek, de abszolut teljesitheto, ha jol tudsz fuggvenyeket ertelmezni es derivalni meg integralni. Persze ez utobbiakat nem tanitjak kozepiskolaban, csak ha emelt szintu matekorara jarsz. De egyetemen is tanulhato. Meg most szedd ossze magad, es siman menni fog. Altalanosban es kozepiskolaban azt sem tudtam, mi a tanulas, hetvegente tanultam 1-2 orat, es ugy voltam otos mindenbol, gondolom nalad is ez a helyzet. Ha gyakorolsz egy kicsit tobb matekot, es eleg idot szansz a kemiara is, akkor nem lesz gond a bejutassal. Utana majd te is belatod, hogy mennyire konnyen potolhato egy iskolai anyag az egyetemihez kepest. Most ugy atlagban napi 2-3 orat tanulok otthon, es szenvedek a tananyaggal :D

Nem vagy lemaradva, ha most nehezen megy a matek, csak gyakorolj. Sok sikert!! :)


- egy szegedi gyogyszereszhallgato

2016. nov. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fanni119 válasza:
Budapesti gyógyszerész hallgató vagyok, idén elsőéves és a matek szerintem a könnyebb tárgyak közé tartozik, mindent az elejétől tanítanak és vannak nehezebben abszolválható tárgyak pl.:biofizika. Egyébként nem sok minden van a függvények ismeretén kívül
2016. nov. 6. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!