Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudtok nekem olyan egyetemi...

Tudtok nekem olyan egyetemi szakotajánlani ami viszonylag könnyebb, de lehet vele jó munkát találni?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy könnyű, hanem hogy viszonylag könnyű! Tehát nem villamosmérnöki, vagy orvosi...


Nekem nem megy a matek, nem is lett jó belőle az érettségim, de a következő egy évemet erre szentelem, hogy újra érettségizzek belőle jobban.

Hiszen tudom, hogy olyan szak amivel szinte biztosan találok munkát nincs humán területen.


Olyan diplomát szeretnék amivel nagyok azelhelyezkedési esélyek, a fizetés az nem baj, ha csak közepes!


A az inteligenciám sajnos alapvetően az egyetemi szint alattvan, ezt veszem észre... De minden tőlem telhetőt meg fogok tenni!


A legnagyobbfélelmem, hogy lesz egy diplomám, de munkám vele nem, úgyhogy kérlek ne vicceljétek el!


2018. aug. 26. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
98%

Ha már van diplomád, legyen az bármilyen, már elég sok helyre el tudsz menni dolgozni. Elég sokszor keresnek multikhoz embereket annyi feltétellel, hogy legyen diplomája, majd amit kell, azt ott megtanulja.

Legyél jó 1-2 nyelvből, és sokkal jobb esélyekkel fogsz indulni.

2018. aug. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Óvónő, diplomás ápoló, tanár - ezekkel mind el tudsz helyezkedni, ha nem fontos a túl magas fizetés. Igazából még jól is kereshetsz vele, főleg ápoló végzettséggel, ha beszélsz nyelveket.
2018. aug. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Turizmus-vendéglátás. Nem szakadsz bele a suliba, és valamennyire piacképes is.
2018. aug. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%

Emberi erőforrás szak, munkaügyi és tb igazgatási szak.


Nyelvszakok


Egyébként én jogi asszisztensit végeztem és most igazságügyi igazgatás szakot kezdek. A jogival egy jó ügyvéd mellett jól lehet keresni.

2018. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!