Szerintetek mit érdemes tanulni informatikával kapcsolatban, amire van igény?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

19 Éves vagyok, az érettségim megvan, informatikával kapcsolatban szeretnék valami képzést elvégezni, de nem tudom mivel lehetne jól elhelyezkedni.

OKJ-s képzésre gondoltam, valaki tud valamit ajánlani?


2018. aug. 27. 18:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként, ami érdekelne az informatika terén a programozás (bár attól tartok azt nem olyan egyszerű megtanulni, és elég komoly szinten kell érteni hozzá, hogy eltudjon vele helyezkedni az ember), ezen kívül pl. a weboldal készítés, ami még érdekel, esetleg a 3D modellezés. Most egyszer ezek jutottak eszembe.
2018. aug. 27. 18:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Java programozás és sosem leszel munkanélküli. Legalábbis ez az a pálya, amiben a legnagyobb a stabilitás jelenleg.
2018. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És mennyire nehéz megtanulni? Sok időt vesz igénybe?
2018. aug. 27. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézegess informatikus üzemmérnök (BProf) képzéseket. Könnyebb mint a BSc, de magasabb, mint az OKJ. Szinte mindenre van felvevőpiac az info piacon, de Java programozóra vagy cloud architectre szinte végtelen. A cloud architektek annyit keresnek, hogy amikor meghallottam, meg kellett kapaszkodnom a forgószékben. :)
2018. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ.
2018. aug. 27. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!