Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek felnőtt korban is...

Szerintetek felnőtt korban is érdemes fő sulira menni vagy elkéstem ezzel?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. Sikeresen le érettségiztem 4 éve. Viszont nem mentem sem fősulira sem semmiféle tovább képzésre... Az egyik szempont amiért bánom mert kisvárosban élek. kicsit zárkózott vagyok emiatt minden nap olyan monoton. Nem nyílnak új lehetősegek azzal hogy itthon maradtam és itt kerestem munkát. Nem sok új embert ismertem meg ezáltal meg úgy érzem oda a fiatalságom.. Igaz a fősuli nem a bulizásról szól. Viszont jó ha új emberekkel ismerkedsz. És néha a szórakozást sem érdemes ki hagyni. Nemvoltam az a kitűnő tanuló meg az anyagi háttér sem a legjobb. Mind2 fontos a tovább tanuláshoz. De nem tartom magam butának sem és ami foglalkoztat megtudom tanulni. Néha úgy erzem hogy érettségivel túl kevés vagyok... És nemtudok mihez kezdeni.. És igen szar érzés hogy a korombeliek vagy fő sulin vagy már vegeztek vele és ezáltal nagyobb ismerettségre tettek szert munka és barát és parkapcsolat téren is... Én meg itt a kis városban tébolygok reménytvesztve hogy mit kezdjek az életben. Mert a mostnai helyzet oly unalmas
2018. aug. 27. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Sohasem késő, te meg még fiatal is vagy. Hajrá.
2018. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hányszor írod még ki ezt a kérdést? Nagyon unalmas vagy már. Ment a bejelentés a moderátoroknak többszöri kérdés kiírás miatt.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

2018. aug. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még sosem írtam ki hasonló kérdést, lehet van még olyanok akik hasonló cipőben járnak
2018. aug. 28. 00:26
 4/4 anonim ***** válasza:

én 36 évesen gondolkodtam el a továbbtanuláson, de későn, így majd csak jövőre...


fiatal vagy, hajrá!

2018. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!