Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szallitmanyozasi es logisztika...

Szallitmanyozasi es logisztikai ugyintezo szakmaban van jovo?

Figyelt kérdés

Amennyiben igen, akkor kerlek titeket, irjatok le, diplomaval lehet e fokozni, illetve onkoltsegesen 1 vqgy 2 evesen kezdjem el tanulni.

Lassan 3 eve Nemetorszagban vagyok sofor egy hatalmas vallalatnal, erdekelne az irodai munka resze. Pl. Akik a teherautoknak a turakat szervezik, kivitt suly, raklapferohely stb. Ilyet szivesen csinalnek, itt csak Disponak hivjuk, nem tudom otthon gondolom a diszponens vagy a speditor a megfeleloje?

Milyen keresetre lehet szamitani kezdokent, es ha a legtobbet kihozza a tanulmanyaibol az ember?

Eros nemetem van, erdemes gondolom az angolt is tanulni?

26 evesen nem keso ez az egesz kicsit? :)

Elnezest,hogy tobb iranyu kerdest tettem fel!

Elore.is koszonom a valaszokat!


2018. aug. 29. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Nincs.
2018. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

*1 vagy 2*

A lenyeget elfelejtettem.. Magyarorszagra/on ertelmeztem a gondolataimat/kerdeseimet!!!

2018. aug. 29. 18:53
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Nincs.
2018. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Ott meg végképp nincs
2018. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ertem, koszi a kifejtett valaszt, ertekeltem!

Egyebkent baratom meselte, hogy az o volt osztalyabol akik ezen a szakon tanulnak, senki nem keres 200 alatt. Pl most egy srac 300-320 korul kap 3. ev utan, H-P 8-9 ora munka.

De lehet mindenki hazudik. :)

2018. aug. 29. 18:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem van benne jövő. Ha Németországban élsz, akkor csinálj Ausbildungot (tudod ez német rendszerű, fele részben munkahelyen töltött "OKj"); egyébként meg inkább egy levelező BSc, csak arra vigyázz, hogy a logisztikai mérnök kemény matek (jó esetben). De még az ügyintézőben is van fantázia, legalábbis rövidebb távon.
2018. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tárt karokkal várnak itthon írányítónak netto600 körül va a pénz egy jó írányítónak. A jó írányító meg mindig ült kocsin, viszont ha tökéletes akarsz lenni, akkor szerezz egy kiváló fuvarszervezőt-nem egy mnai egyedet, és kérd meg, hogy tanítson be.. Szét fogod keresni magad, de dolgozni is szétfogod magad, viszont íróasztalnál.


Az angolt azt told meg.

2018. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7+ Lényegtelen hogy van-e diplomád vagy sincs. Jó és kiváló legyél írányítónak.Gyakorlatban és tudj az emberekkel bánni, pontos legyél, és a beszéded mint a cövek álljon.


Egy jó írányító-fuvarszervező aranyat ér, és 100 kézzel kapnak utána.

2018. aug. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Magyar viszonylatban viszont jobban fogsz keresni mint a németeknél egy ilyen pozicióban. De flotta nagyobb lesz.
2018. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az 56%-osnak lila gőze nincs a dolgokról.
2018. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!