Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mien iskola a pesti barnabás?

Mien iskola a pesti barnabás?

Figyelt kérdés
pék szeretnék lenni és ez nem túl erős iskola egyszerű választ vátok (jo rosz)
2011. okt. 20. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát neked nagyon nehéz lesz, mert a helyesírásod nem elütés miatt hibás. miLYen, Pesti Barnabás
2011. okt. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz az infót
2011. okt. 20. 18:42
 3/6 gergő 010 válasza:
szar suli
2013. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egy szutykos utolsó iskola,ahol a kisebbség nem bír magával és még a tanárok is tahók.Nem ajánlom senkinek!Én néhány éve jártam oda,de nagyon rossz tapasztalataim voltak.Pl:nem valami gazdagok a szüleim,ezért nem volt a családban telefon(se vezetékes,se mobil.Az osztályfőnök nem fogta fel,hogy nincs pénzünk telefonra,édesanyám munkanélküli,és magyarázott,hogy kötelező számot megadni és én biztos csak nem akarom megadni a szüleim számát.A végén már odáig fajult a helyzet,hogy az osztály előtt közölte,hogy ha nincs pénze anyunak telefonra kukázzon egyet vagy álljon ki a sarokra és keressen rá pénzt!Meg persze ezek után még én mit képzelek,bla bla bla.Mindezt egy diplomás! magyartanárnőtől!El lehet képzelni,hogy elsírtam magam ekkora leszégyenítéstől 15 évesen.De voltak még ennél is durvább esetek abban az "iskolában",inkább nem részletezem....Egyszóval nem ajánlom senkinek se,ha nem akar nagyon rossz tapasztalatokat magának.
2013. okt. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szar, óvodában magasabb a színvonal
2014. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazgatónőnél kellett volna feljelenteni rágalmazásért a magyartanárt és megszégyenítésért.


Azt hiszem, repült volna páros lábbal.


Rágalmazás vétsége


A rágalmazás tényállása az ember jóhírnevének, társadalmi megbecsülésének büntetőjogi védelmét teremti meg. A rágalmazás vétségét az követi el, aki valakiről, más előtt, a becsület csorbítására alkalmas tényt állít vagy híresztel, vagy ilyen tényre közvetlenül utaló kifejezést használ. Alapesetben egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő. Minősítő körülmény, ha a rágalmazást aljas indokból vagy célból, nagy nyilvánosság előtt, vagy jelentős érdeksérelmet okozva követik el. Ezen esetekben a büntetés két évig terjedő szabadságvesztés.



Csak nekem merte volna mondani a "kedves" tanár(nő), ezt általános vagy középiskolába...kiosztottam volna igen csak, utána pedig feljelentést tettem volna ellene. Csak hát milyen a jó magyar oktatási rendszer, amit meg kellene tanítani, arra nem tanítanak meg (szándékosan!!!)

2015. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!